Sport & Friluftsliv
18,69 kr
18.05.2026
| LED-antal | 9 |
| använd batteri | AAA (03) |
| Husmaterial | aluminium |
| Antal batterier som behövs | 3 |
| Lamptyp | LED |
| Skyddsätt (IP-kod) | IP20 |
| Fatmodell | Blisterpack |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | utan batteri |
| Storlek | 85x25mm |
| Typ | mini / võtmehoidja |
19,37 kr
18.05.2026
| Färg | svart |
| Material | Akryl |
| Språkoberoende | + |
| Certifieringar | EN ISO 13688:2013 |
| Densitet [g/m²] | 320 |
34,79 kr
18.05.2026
37,93 kr
18.05.2026
| Färg | svart |
| Material | Akryl |
| Språkoberoende | + |
| Certifieringar | EN ISO 13688:2013 |
| Densitet [g/m²] | 320 |
| Funktioner | Termovooder: Mitteeemaldatav |
43,80 kr
18.05.2026
| Bredd [mm] | 67 |
| Höjd [mm] | 199 |
| Vikt [kg] | 0.358 |
| Arbetstemperatur till [°C] | 25 |
| Fatmodell | Sprayburk |
| Innehåll [ml] | 400 |
| Djup [mm] | 21 |
| Arbetstemperatur från [°C] | 10 |
| Serie | Shine & Protect 400 ml |
Pris från kl
51,16 kr
18.05.2026
| Längd [cm] | 120 |
| Vikt [kg] | 0.285 |
| Material | plastisk |
| Förpackningsdjup [cm] | 7 |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Vajerdiameter [mm] | 10 |
55,80 kr
15.05.2026
| Bredd [mm] | 67 |
| Höjd [mm] | 199 |
| Arbetstemperatur till [°C] | 25 |
| Fatmodell | Sprayburk |
| Innehåll [ml] | 400 |
| Djup [mm] | 21 |
| Arbetstemperatur från [°C] | 10 |
| Vikt [kg] | 0.361 |
| Serie | Chain Spray Ultra 400 ml |
58,12 kr
15.05.2026
| Bredd [mm] | 67 |
| Höjd [mm] | 199 |
| Arbetstemperatur till [°C] | 25 |
| Fatmodell | Sprayburk |
| Innehåll [ml] | 400 |
| Djup [mm] | 21 |
| Arbetstemperatur från [°C] | 10 |
| Vikt [kg] | 0.351 |
| Serie | Super Lubricant 400 ml |
58,12 kr
15.05.2026
| Bredd [mm] | 67 |
| Höjd [mm] | 199 |
| Arbetstemperatur till [°C] | 25 |
| Fatmodell | Sprayburk |
| Innehåll [ml] | 400 |
| Djup [mm] | 21 |
| Arbetstemperatur från [°C] | 10 |
| Vikt [kg] | 0.369 |
| Serie | Chain Cleaner Gel 400 ml |
61,81 kr
15.05.2026
Pris från kl
62,08 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Husmaterial | aluminium |
| Lamptyp | LED |
| Fatmodell | Blisterpack |
| Typ | mini / võtmehoidja |
| använd batteri | AA (6) |
| Längd från [mm] | 100 |
| Bredd [mm] | 25 |
| Effekt [W] | 3 |
| Skyddsätt (IP-kod) | 64 |
| Vikt [g] | 90 |
| Lumen [lm] | 100 |
66,58 kr
18.05.2026
| Antal batterier som behövs | 3 |
| använd batteri | AA (6) |
| Färg | svart |
| Lumen [lm] | 400 |
| Effekt [W] | 4 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | magnetisk |
69,31 kr
18.05.2026
| Material | metall |
| Höjd | 62 |
| Maximalt drifttryck | 11 |
| Supplementary item | adapter och nål |
| Vikt [kg] | 0.718 |
| Slanglängd [mm] | 65 |
| edition | PU04 |
Pris från kl
79,00 kr
18.05.2026
Pris från kl
91,00 kr
18.05.2026
| Färg | svart |
| Språkoberoende | + |
| Andel bomull [%] | 100 |
| Material | Bomull |
91,28 kr
18.05.2026
| Vikt [kg] | 0.839 |
| Material | metall |
| Längd | 20 cm |
| Höjd | 62 |
| Slanglängd | 65 |
| Maximalt drifttryck | 11 |
| Supplementary item | adapter och nål |
| Bredd | 24.5 |
Pris från kl
109,42 kr
18.05.2026
127,84 kr
15.05.2026
137,26 kr
18.05.2026
Pris från kl
144,62 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten