Produkter efter varumärke: SenCom
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 5Q0 973 802 |
75,18 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 07P 973 702 A |
76,95 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4F0 973 702 F |
80,77 kr
15.05.2026
83,09 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 5K0 973 323 |
84,59 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 150 |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 2.5 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande |
Hona
öppna kabeländar |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum für Stellelement, Feststellbremse |
86,36 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 323 |
86,91 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 373 |
103,01 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 4 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Antal kontakter i bruk | 4 |
| Antal stickkontakter | 4 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 704 A |
106,42 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 702 |
114,06 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande |
Hona
öppna kabeländar |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 1J0973702A |
127,16 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande |
Hona
öppna kabeländar |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 1J0973702C |
127,16 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabelarea [mm²] | 2.5 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Antal kablar | 1 |
| Kontaktbredd [mm] | 4.8 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 071 973 851 |
130,71 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 4 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Antal kontakter i bruk | 4 |
| Antal stickkontakter | 4 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 704 C |
147,08 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 4 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.2 |
| Antal kontakter i bruk | 4 |
| Antal stickkontakter | 4 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 4H0 973 704 B |
153,08 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 2.5 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Kontaktbredd [mm] | 4.8 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.Nr.: 1J0 973 852 |
153,08 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 3 |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem Bosch Vergl.Nr.: 1 928 404 073 |
181,87 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande |
Hona
öppna kabeländar |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 8 |
| Antal kontakter i bruk | 8 |
| Kabelarea [mm²] | 0.5 |
| Antal stickkontakter | 8 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum PDC Schalter, Lenkwinkelsensor |
218,44 kr
19.05.2026
| Antal kablar | 10 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Kabelarea från [mm²] | 0.5 |
| Kabelarea till [mm²] | 1.5 |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 150 |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Serie | Reparatursatz Bodycomputer (volle Belegung) |
244,36 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.5 |
| Antal stickkontakter | 12 |
| Kontakthållarform | kantig |
| Serie | Reparatursatz Bodycomputer |
302,75 kr
19.05.2026
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten