Produkter efter varumärke: SenCom
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hane |
| Antal kablar | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 265 |
| Serie | SuperSeal Stecksystem 2-polig (male) |
44,07 kr
15.05.2026
| Antal kablar | 1 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 265 |
| Serie | SuperSeal Stecksystem 1-polig (female) |
53,62 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 265 |
| Antal kablar | 4 |
| Serie | SuperSeal Stecksystem 4-polig (female) |
58,80 kr
19.05.2026
| Antal kablar | 1 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Serie | Sicherungshalter für Mini Flackstecksicherung |
65,08 kr
18.05.2026
| Antal kablar | 1 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktutförande | Hane |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.-Nr.: 1J0 973 821 |
65,08 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona |
| Antal kablar | 3 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 265 |
| Serie | SuperSeal Stecksystem, 3-polig (female) |
67,54 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hane |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum DT Stecksystem Stiftgehäuse 2-polig |
68,36 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktutförande | Hona |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.-Nr.: 1J0 972 923 |
68,63 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Position | Spridare |
| Antal kablar | 2 |
| Version |
Fiat 1.9 D Multijet
Opel 1.9 D |
| Längd [cm] | 50 |
| Kabelarea från [mm²] | 1.5 |
| Kabelarea till [mm²] | 1.5 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum Einspritzdüse Injektor |
69,86 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hane |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.5 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum für Bremschverschleissanzeige/ABS |
73,27 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum DT Stecksystem Buchsengehäuse 2-p. |
76,13 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktutförande | Hane |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.-Nr.: 1J0 973 822 A |
80,36 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum JPT Stecker 2-polig |
84,73 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona Hane |
| Antal kablar | 3 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 265 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Serie | 3 poliger Stecker mit Silikonkabel gedichtet |
85,68 kr
18.05.2026
| Position | Glödstiftssidan |
| Antal kablar | 1 |
| Kabelarea [mm²] | 2.5 |
| Längd [mm] | 60 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 150 |
| Glödstiftsutförande | Stavglödstift |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Kontakthållarform | rund |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum Glühkerze Stiftanschluss (lang) |
87,18 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Antal kablar | 3 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktutförande | Hona |
| Antal stickkontakter | 3 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.-Nr.: 4D0 971 993 A |
90,73 kr
19.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande |
krympanslutning
Hona |
| Antal kablar | 2 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum VW Stecker VG-Nr.: 1J0973722 |
95,23 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Antal kablar | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 200 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum Universal |
95,23 kr
18.05.2026
| Antal kablar | 1 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kontaktutförande | krympanslutning |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum für Öldruckschalter |
99,05 kr
18.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Antal kablar | 4 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Antal kontakter i bruk | 4 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 4 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG Vergl.-Nr.: 1K0 973 804 A |
110,51 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten