Produkter efter varumärke: SenCom
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kabelarea [mm²] | 1.5 |
| Antal kablar | 1 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Kontaktbredd [mm] | 4.8 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 1K0 973 751 |
67,13 kr
18.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kontaktstift färg | orange |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 6X0 973 802 C |
67,54 kr
20.05.2026
Lång leveranstid
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 2 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Kontaktstift färg | brun |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 8K0 973 702 A |
70,81 kr
15.05.2026
| Antal kablar | 5 |
| Antal kontakter i bruk | 5 |
| tillverkad i | Tyskland |
| Kontaktutförande |
Hona
Hane |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.5 |
| Kabellängd [mm] | 390 |
| Serie | Reparatursatz Kabelbaum EGR-Adapter |
73,40 kr
19.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 1 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 1J0 973 701 |
77,36 kr
15.05.2026
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 1 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Kontaktbredd [mm] | 4.8 |
| Kabelarea [mm²] | 2.5 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 071 973 751 |
85,55 kr
19.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Kontaktutförande | Hane |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 1J6 973 803 |
87,87 kr
19.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Kontaktstift färg | brun |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 8K0 973 703 E |
89,50 kr
15.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 8K0 973 703 F |
90,05 kr
19.05.2026
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 2 |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 1.5 |
| Kontaktutförande | Hane |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 8D0973822 |
95,23 kr
18.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 1 |
| Antal kontakter i bruk | 1 |
| Antal stickkontakter | 1 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 1J0973081 |
95,23 kr
19.05.2026
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 2 |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 1K0 973 202 |
97,55 kr
15.05.2026
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande |
Hona
öppna kabeländar |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Kabelarea [mm²] | 0.5 |
| Kabellängd [mm] | 200 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG |
99,87 kr
19.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 4 |
| Antal kontakter i bruk | 4 |
| Antal stickkontakter | 4 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 4H0 973 712 |
101,51 kr
18.05.2026
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 2 |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 6X0 973 722 G |
110,24 kr
18.05.2026
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal kablar | 3 |
| Antal kontakter i bruk | 3 |
| Antal stickkontakter | 3 |
| Kontaktstift färg | brun |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.: 3B0 973 703 A |
113,65 kr
19.05.2026
| Antal kablar | 5 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Antal kontakter i bruk | 5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 5 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG.-Nr.:8K0 973 705 A |
118,70 kr
15.05.2026
| Antal kablar | 5 |
| Kontaktbredd [mm] | 1.5 |
| Antal kontakter i bruk | 5 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 5 |
| Serie | Reparatursatz Stecksystem VAG VG-Nr.: 8K0973703 |
120,88 kr
15.05.2026
121,02 kr
15.05.2026
123,48 kr
19.05.2026
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten