DYS Parallellstagsled 22-91107-2
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | DYS |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Längd [mm] | 94 |
| Vikt [kg] | 0.41 |
| Material | stål |
| Gängmått 1 | M16x1.5 |
| Gängmått 2 | M12x1.5 |
| Position | 1. framaxel vänster |
| jämna artikelnummer | 22-91107-1 |
| EAN | 8435229514588 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0423811C |
| SEAT | 1K0423811C |
| SKODA | 1K0423811C |
| VW | 1K0423811C |
| AUDI | 1K0423811F |
| SEAT | 1K0423811F |
| SKODA | 1K0423811F |
| VW | 1K0423811F |
| AUDI | 1K0423811G |
| SEAT | 1K0423811G |
| SKODA | 1K0423811G |
| VW | 1K0423811G |
| AUDI | 1K0423811H |
| SEAT | 1K0423811H |
| SKODA | 1K0423811H |
| VW | 1K0423811H |
| SKODA | 1K0423811J |
| AUDI | 1K0423811J |
| SEAT | 1K0423811J |
| VW | 1K0423811J |
| CUPRA | 1K0 423 811 K |
| SKODA | 1KD 423 811 A |
| VW | 1KD 423 811 A |
| AUDI | 1K0423811B |
| SEAT | 1K0423811B |
| SKODA | 1K0423811B |
| VW | 1K0423811B |
| AUDI | 1K0423811K |
| SEAT | 1K0423811K |
| SKODA | 1K0423811K |
| VW | 1K0423811K |
| AUDI | 3C0423811B |
| SEAT | 3C0423811B |
| SKODA | 3C0423811B |
| VW | 3C0423811B |
| CUPRA | 1K0423811J |
| CUPRA | 1K0423811G |
| CUPRA | 1K0 423 811B |
| CUPRA | 1K0 423 811C |
| CUPRA | 1K0 423 811F |
| CUPRA | 1K0 423 811H |
| CUPRA | 3C0 423 811B |
| AUDI | 1KD 423 811 A |
| SEAT | 1KD423811A |
| CUPRA | 1KD423811A |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| MOTOTECHNIKA | 21-PKW-08 |
| MONROE | L29134 |
| SIDEM | 63730 |
| FEBI BILSTEIN | 37593 |
| TRW | JTE1054 |
| NK | 5034781 |
| OCAP | 0292116 |
| FEBI BILSTEIN | 28215 |
| SASIC | 9006640 |
| SIDEM | 63734 |
| NIPPARTS | J4832063 |
| MGA | DR8786 |
| BLUE PRINT | ADV188701 |
| FORMPART | 2902032 |
| RTS | 91-90936-2 |
| FRAP | F2468 |
| TALOSA | 42-03759 |
| SWAG | 30 93 7593 |
| RTS | 91-90924-2 |
| OPTIMAL | G1-1231 |
| RTS | 91-90996-2 |
| TEKNOROT | V-552 |
| CTR | CEVW-1L |
| SKF | VKDY 311016 |
| TALOSA | 42-07255 |
| CECAUTO | 81-80996-2 |
| IR | 53-03981 |
| FEDERAL MOGUL | ES800505 |
| MOOG | VO-ES-10703 |
| DYS | 2221004 |
| Schaeffler FAG | 840 1153 10 |
| QUINTON HAZELL | QR5324S |
| MOOG | VO-ES-1868 |
| OCAP | 0294279 |
| QUINTON HAZELL | QR5326S |
| LEMFÖRDER | 35279 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 02 |
| FRAP | 2468 |
| CTR | CE0838L |
| HART | 438 655 |
| RODRUNNER | TR-V-552 |
| MEVOTECH | MS10624 |
| LEMFÖRDER | 35279 |
| LEMFÖRDER | 35281 |
| Andel | ANRO02557 |
| AMC | RB69552 |
| MTS | SP117071 |
| ISOTECH | IRO1544 |
Branschnummer
Branschnummer
| DYS | IRD: 53-03981 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten