BGA Parallellstagsled SR9606
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | BGA |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Position | framaxel vänster |
| Längd [mm] | 95 |
| Innergänga [mm] | M16x1.5 |
| Yttergänga [mm] | M12x1.5 |
| Gängtyp |
med innergänga
med högergänga |
| Gängmått 1 | M16x1.5 |
| jämna artikelnummer | SR9607 |
| EAN | 5038206037662 |
57,17 kr
18.05.2026
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0423811A |
| SEAT | 1K0423811A |
| SKODA | 1K0423811A |
| VW | 1K0423811A |
| AUDI | 1K0423811B |
| SEAT | 1K0423811B |
| VW | 1K0423811B |
| AUDI | 1K0423811E |
| SEAT | 1K0423811E |
| SKODA | 1K0423811E |
| VW | 1K0423811E |
| AUDI | 1K0423811F |
| SEAT | 1K0423811F |
| VW | 1K0423811F |
| SKODA | 1K0423811J |
| AUDI | 1K0423811J |
| SEAT | 1K0423811J |
| VW | 1K0423811J |
| AUDI | 3C0423811B |
| SEAT | 3C0423811B |
| SKODA | 3C0423811B |
| VW | 3C0423811B |
| SKODA | 1K0423811B |
| SKODA | 1K0423811F |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| MONROE | L29134 |
| METZGER AUTOTEILE | 54007701 |
| SIDEM | 63730 |
| FEBI BILSTEIN | 37593 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-151A |
| TRW | JTE1054 |
| PEX | 12.02.324 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-151 |
| NK | 5034781 |
| MAPCO | 51826 |
| OCAP | 0292116 |
| BIRTH | RS4628 |
| SASIC | 9006638 |
| FEBI BILSTEIN | 28215 |
| SASIC | 9006640 |
| MEYLE | 1160200016 |
| RUVILLE | 918222 |
| MONROE | L29136 |
| SIDEM | 63734 |
| MEYLE | 116 020 0025 |
| AYD | 9102248 |
| BORG & BECK | BTR5159 |
| PEX | 12.02.322 |
| MGA | DR8786 |
| sbs | 19065034781 |
| AUTOMEGA | 3042308111K0E |
| COMLINE | CTR1043 |
| UNIPART | GSJ5165 |
| BLUE PRINT | ADV188707 |
| BLUE PRINT | ADV188701 |
| FAI | SS2424 |
| MOTAQUIP | VTR1173 |
| VEMA | 22841 |
| KEY PARTS | KTR5159 |
| SPIDAN | 57076 |
| SWAG | 32 92 6096 |
| MAPCO | 51740 |
| VAICO | V10-0637 |
| TOPRAN | 110 173 |
| MEYLE | 116 030 0019 |
| JP GROUP | 1144600870 |
| RTS | 91-90936-2 |
| FEBI BILSTEIN | 101410 |
| FEBI BILSTEIN | 37591 |
| FEBI BILSTEIN | 49044 |
| TRISCAN | 8500 29134 |
| TRISCAN | 8500 29136 |
| OCAP | 294279 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 07.37.131 |
| TALOSA | 42-03665 |
| TALOSA | 42-03759 |
| DITAS | A2-5975 |
| SWAG | 30 93 7591 |
| SWAG | 30 93 7593 |
| OCAP | 292116 |
| RTS | 91-90924-2 |
| OPTIMAL | G1-1231 |
| TRW Engine Component | JTE1052 |
| TRW Engine Component | JTE1054 |
| RTS | 91-90996-2 |
| VAICO | V10-7229 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 25325-PCS-MS |
| KAGER | 43-0653 |
| RTS | 91-05991-2 |
| VEMO | V10-1777 |
| VEMO | V10-0637 |
| VEMO | V10-7229 |
| sbs | 5034781 |
| VEMO | 10-7229 |
| LEMFÖRDER | 22190200617 |
| KAGER | 43-0911 |
| MOOG | VO-ES-10703 |
| Schaeffler FAG | 840 1155 10 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 07.31.164 |
| TRW | JTE1052 |
| FIRST LINE | FTR5159 |
| SWAG | 30 92 8215 |
| LEMFÖRDER | 25325 02 |
| QUINTON HAZELL | QR5324S |
| FEBI BILSTEIN | 26096 |
| DELPHI | TA1914 |
| MOOG | VO-ES-1868 |
| RUVILLE | 925440 |
| LEMFÖRDER | 25325 |
| OCAP | 0294279 |
| FAI AutoParts | SS2424 |
| QUINTON HAZELL | QR5326S |
| LEMFÖRDER | 25327 01 |
| LEMFÖRDER | 35279 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 02 |
| BENDIX | 040499B |
| FLENNOR | FL0120-B |
| FRAP | 2468 |
| FRAP | 2619 |
| MEYLE | 116 020 0025/HD |
| MASTER-SPORT GERMANY | 25325-PCS-MS |
| FEBI BILSTEIN | 172722 |
| APEC braking | AST6001 |
| NAPA | NST6001 |
| DAYCO | DSS1209 |
| APEC braking | AST6231 |
| NAPA | NST6231 |
| NAPA | NST6809 |
| VEMO | 1946653 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 25325-PCS-MS |
| APEC | AST6001 |
| APEC | AST6231 |
| APEC | AST6809 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten