FA1 Packning, turbin-luftintag (överladdare) 411-561
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | FA1 |
| Produktgrupp | Packning, turbin-luftintag (överladdare) |
| Antal fästhål | 4 |
| Överladdning | avgasturbo (ATL) |
| EAN | 5902076334483 |
43,11 kr
18.05.2026
Tillgänglighet 7
41,89 kr
20.05.2026
Tillgänglighet 1
Lång leveranstid
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 06L253039 |
| PORSCHE | 95825303900 |
| VAG | 06L 253 039 |
| VAG | 06L 253 039 A |
| AUDI | 06L253039A |
| SEAT | 06L253039 |
| SEAT | 06L253039A |
| SKODA | 06L253039 |
| SKODA | 06L253039A |
| VW | 06L253039 |
| VW | 06L253039A |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| REINZ | 71-42801-00 |
| ELRING | 691.780 |
| GLASER | X59924-01 |
| VICTOR REINZ | 71-42801-00 |
| HJS | 83 11 1999 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten