TRUCKTEC AUTOMOTIVE Hjulbult 07.33.001
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Längd [mm] | 48 |
| Gängmått | M14 x 1,5 |
| för OE-nummer | 8D0 601 139 D |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| AUTOMEGA | 3060101398D0D |
| VAICO | V10-3211 |
| JP GROUP | 1160400500 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten