EGT Parallellstagsled 301923EGT
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | EGT |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Position | framaxel vänster |
| Längd [mm] | 112 |
| Innergänga [mm] | M16 x 1,5 |
| Yttergänga [mm] | M12 x 1,5 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | med mutter |
67,13 kr
18.05.2026
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 811 C |
| SEAT | 1K0 423 811 C |
| SKODA | 1K0 423 811 C |
| VW | 1K0 423 811 C |
| VW | 1K0 423 811 G |
| AUDI | 1K0 423 811 G |
| SEAT | 1K0 423 811 G |
| SKODA | 1K0 423 811 G |
| VW | 1K0 423 811 K |
| AUDI | 1K0 423 811 K |
| SEAT | 1K0 423 811 K |
| SKODA | 1K0 423 811 K |
| CUPRA | 1K0 423 811 K |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| AUTOMEGA | 1100783 |
| MOTOTECHNIKA | 21-PKW-08 |
| EGT | 301923EGT |
| SOMORA | 351085L |
| WAT | RD1154 |
| FEBI BILSTEIN | 37593 |
| TRW | JTE1054 |
| A.B.S. | 230619 |
| SASIC | 9006638 |
| SASIC | 9006640 |
| RUVILLE | 918222 |
| BORG & BECK | BTR5159 |
| AUTOMEGA | 3042308111K0E |
| COMLINE | CTR1043 |
| BUGIAD | BSP20679 |
| TOPRAN | 110 173 |
| FENOX | SP31118 |
| GSP | S070032 |
| MOTAQUIP | VTR1214 |
| DODA | 1130020039 |
| DODA | 1130030042 |
| KAMOKA | 9963730 |
| DENCKERMANN | D130286 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310036 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310061 |
| PATRON | PS2420 |
| LYNXauto | C4273L |
| FARE SA | RD375 |
| AYWIPARTS | AW1310140L |
| 4u | VV-A-23000 |
| vika | 44230097501 |
| FEBI BILSTEIN | 101412 |
| FEBI BILSTEIN | 101414 |
| FEBI BILSTEIN | 101410 |
| FEBI BILSTEIN | 37591 |
| FEBI BILSTEIN | 49044 |
| JP GROUP | 1144600970 |
| EUROBRAKE | 59065034781 |
| TALOSA | 42-03759 |
| AUTOMEGA | 3042308111K0J |
| STELLOX | 51-02248A-SX |
| BBR Automotive | 001-10-20288 |
| JP GROUP | 1144600979 |
| SKF | VKDY 311016 |
| BGA | KS0115 |
| BGA | KS9601 |
| BGA | KS0117 |
| SKF | VKDY 311003 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 07.31.164 |
| LEMFÖRDER | 35281 02 |
| GSP | S990059SK |
| FEBI BILSTEIN | 176916 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten