CTE Parallellstagsled CTE20001L
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | CTE |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Position |
framaxel
Vänster |
| Längd [mm] | 250 |
| Bredd [mm] | 60 |
| Höjd [mm] | 105 |
| för OE-nummer |
1K0 423 811A
1K0 423 811B 1K0 423 811C 1K0 423 811E 1K0 423 811F 1K0 423 811G 1K0 423 811J |
| Serienummer | CTE20001L |
| Yttergänga 1 [mm] | M16x1.5 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 811A |
| SEAT | 1K0 423 811A |
| SKODA | 1K0 423 811A |
| VW | 1K0 423 811A |
| AUDI | 1K0 423 811B |
| SEAT | 1K0 423 811B |
| VW | 1K0 423 811B |
| SKODA | 1K0 423 811B |
| VW | 1K0 423 811C |
| AUDI | 1K0 423 811C |
| SKODA | 1K0 423 811C |
| SEAT | 1K0 423 811C |
| AUDI | 1K0 423 811E |
| SEAT | 1K0 423 811E |
| SKODA | 1K0 423 811E |
| VW | 1K0 423 811E |
| AUDI | 1K0 423 811F |
| SEAT | 1K0 423 811F |
| VW | 1K0 423 811F |
| SKODA | 1K0 423 811F |
| VW | 1K0 423 811G |
| AUDI | 1K0 423 811G |
| SKODA | 1K0 423 811G |
| SEAT | 1K0 423 811G |
| AUDI | 1K0 423 811J |
| SEAT | 1K0 423 811J |
| SKODA | 1K0 423 811J |
| VW | 1K0 423 811J |
Passar modeller
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten