DITAS Inre styrled D2-4504
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | DITAS |
| Produktgrupp | Inre styrled |
| Position | Framaxel, båda sidor |
| Vikt [kg] | 0.67 |
| erforderligt antal | 2 |
| Parameter | DIPAR |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 810 A |
| SEAT | 1K0 423 810 A |
| SKODA | 1K0 423 810 A |
| VW | 1K0 423 810 A |
| VW | 1K0 423 811 G |
| AUDI | 1K0 423 811 G |
| SEAT | 1K0 423 811 G |
| SKODA | 1K0 423 811 G |
| AUDI | 1K0 423 811 G S1 |
| SEAT | 1K0 423 811 G S1 |
| SKODA | 1K0 423 811 G S1 |
| VW | 1K0 423 811 G S1 |
| VW | 1K0 423 812 G |
| AUDI | 1K0 423 812 G |
| SEAT | 1K0 423 812 G |
| SKODA | 1K0 423 812 G |
| AUDI | 1K0 423 812 G S1 |
| SEAT | 1K0 423 812 G S1 |
| SKODA | 1K0 423 812 G S1 |
| VW | 1K0 423 812 G S1 |
| AUDI | 3C0 423 810 A |
| SEAT | 3C0 423 810 A |
| SKODA | 3C0 423 810 A |
| VW | 3C0 423 810 A |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| EGT | 301925EGT |
| DISA | AD-A117 |
| SIDEM | 63730 |
| FEBI BILSTEIN | 26045 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-150A |
| METZGER AUTOTEILE | 6-151A |
| RUVILLE | 925438 |
| LEMFÖRDER | 25329 |
| PEX | 12.06.237 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-350 |
| NK | 5034780 |
| MAPCO | 51723 |
| SIDEM | 63710 |
| A.B.S. | 240375 |
| LEMFÖRDER | 25329 01 |
| BENDIX | 040892B |
| MEYLE | 116 031 0000 |
| MONROE | L29215 |
| MONROE | L29135 |
| SPIDAN | 57007 |
| SWAG | 32 92 6045 |
| OPTIMAL | G2-1017 |
| KAGER | 41-0581 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-450 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-451 |
| JP GROUP | 1144401609 |
| METZGER AUTOTEILE | 6-451A |
| METZGER AUTOTEILE | 6-450A |
| HERTH+BUSS ELPARTS | SS2423 |
| VPM | VPM1K0423810A |
| VEMO | V10-0637 |
| VEMO | V10-0638 |
| VEMO | V10-7232 |
| VEMO | 10-7232 |
| LEMFÖRDER | 25329 02 |
| QUINTON HAZELL | QR5323S |
| MOOG | VO-AX-1867 |
| TRISCAN | 8500 29215 |
| BENDIX | 040499B |
| SIDEM | 63731 |
| BENDIX | 040500B |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten