VEMO Regnsensor V10-72-1315
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | VEMO |
| Produktgrupp | Regnsensor |
| Rutor/glas |
med regnsensor
för Head Up Display med ljussensor med fuktighetssensor |
| Form | rund |
| Antal stickkontakter | 3 |
| EAN | 4046001703096 |
1 081,68 kr
18.05.2026
Tillgänglighet 1
OEM-nummer
OEM-nummer
| VAG | 5K7 955 559 |
| VW | 5K7 955 559 |
| VAG | 5K7 955 559 A |
| VW | 5K7 955 559 A |
| VAG | 5K7955559B |
| VW | 5K7 955 559 B |
| SEAT | 5K7 955 559 |
| SKODA | 5K7 955 559 |
| SKODA | 5K7 955 559 A |
| SKODA | 5K7 955 559 B |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Branschnummer
Branschnummer
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten