FARE SA Parallellstagsled RD375
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | FARE SA |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Position | framaxel vänster |
| Längd [mm] | 112 |
| Innergänga [mm] | M16x1,5 |
| Yttergänga [mm] | M12x1,5 |
| EAN | 8435329578749 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| SKODA | 1K0423811C |
| VW | 1K0423811C |
| SKODA | 1K0423811G |
| VW | 1K0423811G |
| AUDI | 1K0423811C |
| SEAT | 1K0423811C |
| AUDI | 1K0423811G |
| SEAT | 1K0423811G |
| AUDI | 1K0423811K |
| SEAT | 1K0423811K |
| SKODA | 1K0423811K |
| VW | 1K0423811K |
Passar modeller
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten