STELLOX Inre styrled 55-03387A-SX
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | STELLOX |
| Produktgrupp | Inre styrled |
| Position |
framaxel höger
framaxel vänster |
| Version | A |
| Längd [mm] | 328 |
| Yttergänga [mm] | M16x1,5 |
| Yttergänga 2 [mm] | M16x1,5 |
| Serie | a |
| EAN | 4057276209039 |
66,31 kr
19.05.2026
Tillgänglighet 17
OEM-nummer
OEM-nummer
| VW | 1K023811D |
| VW | 1K0.423.810A |
| VW | 1K0 423 810 A S1 |
| VW | 1K0 423 810 A S2 |
| AUDI | 1K0423810AS2 |
| SEAT | 1K0423810AS2 |
| SKODA | 1K0423810AS2 |
| VW | 1K0423810E |
| VW | 1K0 423 811 C S1 |
| VW | 1K0 423 811 G S1 |
| VW | 1K0 423 812 C S1 |
| VW | 1K0 423 812 G S1 |
| VW | 3C0 423 810 A |
| VAG | 3C0 423 810 A |
| VW | 3C0423811C |
| VW | 3C0423812C |
| AUDI | 3C0423810A |
| SEAT | 3C0423810A |
| SKODA | 3C0423810A |
| AUDI | 1K0 423 810 A |
| SEAT | 1K0 423 810 A |
| SKODA | 1K0 423 810 A |
| VAG | 1K0.423.810A |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| EGT | 301925EGT |
| DISA | AD-A117 |
| FEBI BILSTEIN | 26045 |
| RUVILLE | 925438 |
| A.B.S. | 240375 |
| OCAP | 0604280 |
| LEMFÖRDER | 25329 01 |
| MEYLE | 116 031 0000 |
| MONROE | L29215 |
| SWAG | 32 92 6045 |
| OPTIMAL | G2-1017 |
| MAPCO | 51741 |
| DENCKERMANN | D180148 |
| LYNXauto | C3073R |
| PATRON | PS2420 |
| CORTECO | 49398480 |
| JP GROUP | 1144401600 |
| GSP | S030009 |
| DODA | 1130020041 |
| BGA | SR9605 |
| ASAM | 70507 |
| LYNXauto | C2102LR |
| JP GROUP | 1144401609 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 07.37.131 |
| RTS | 92-05992 |
| STELLOX | 55-03387-SX |
| STELLOX | 55-03387A-SX |
| VPM | VPM1K0423810A |
| FEBEST | 2322-GV |
| ZEKKERT | ST-4119 |
| BSG | BSG 90-310-041 |
| LEMFÖRDER | 25329 02 |
| TOPRAN | 110275755 |
| STELLOX | 95VV03387 |
| AYD | 95VV03387 |
| PATRON | PS2476R |
| RIDEX | 51T0039 |
| RIDEX | 914T0246 |
| RIDEX | 914T0039 |
| TRW | JAR939 |
| DELPHI | TA1905 |
| MOOG | VO-AX-1867 |
| TOPRAN | 110 275 755 |
| ESEN SKV | 04SKV359 |
| HOLA | TR10-032 |
| CTR | CR0713 |
| MERTZ | M-S0196 |
| MOBILAND | 322000030 |
| APLUS | 14498AP |
| ASAM | 70507 |
| zentparts | Z28431 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 70507 |
| DELPHI | TA3648 |
| TRW | 284001 |
| DELPHI | 0284002PCS10 |
| DELPHI | 284002 |
| TRW | 0284001PCS10 |
| TRW | 284002 |
| TRW | 284006 |
| TRW | 0284002PCS10 |
| TRW | 0284004PCS10 |
| TRW | 284004 |
| TRW | 0284005PCS10 |
| BREMBO | 2322-GV |
| BREMBO | JAR939 |
| BREMBO | TA1905 |
| BREMBO | TA3648 |
| DELPHI | 284006 |
| MARSHALL | M8060080 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten