DJ PARTS Parallellstagsled DE1239
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | DJ PARTS |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Längd [mm] | 120 |
| Bredd [mm] | 40 |
| Höjd [mm] | 80 |
| Gängmått | M16x1.5 |
| Gängtyp | med högergänga |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 811A |
| SEAT | 1K0 423 811A |
| VW | 1K0 423 811A |
| AUDI | 1K0 423 811B |
| SEAT | 1K0 423 811B |
| VW | 1K0 423 811B |
| VW | 1K0 423 811C |
| AUDI | 1K0 423 811C |
| SKODA | 1K0 423 811C |
| AUDI | 1K0 423 811E |
| SEAT | 1K0 423 811E |
| SKODA | 1K0 423 811E |
| VW | 1K0 423 811E |
| AUDI | 1K0423811F |
| AUDI | 1K0 423 811F |
| SEAT | 1K0 423 811F |
| VW | 1K0 423 811F |
| AUDI | 1K0 423 811 F |
| VW | 1K0 423 811G |
| AUDI | 1K0 423 811G |
| SKODA | 1K0 423 811G |
| AUDI | 1K0 423 811J |
| SEAT | 1K0 423 811J |
| VW | 1K0 423 811J |
| SEAT | 1K0 423 811K |
| VW | 1K0 423 811K |
| AUDI | 1K0 426 811E |
| SEAT | 1K0 426 811E |
| VW | 1K0 426 811E |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| AUTOMEGA | 1100783 |
| EGT | 301897EGT |
| SOMORA | 351085L |
| MONROE | L29134 |
| SIDEM | 63730 |
| FEBI BILSTEIN | 37593 |
| TRW | JTE1054 |
| PEX | 12.02.324 |
| NK | 5034781 |
| MAPCO | 51826 |
| A.B.S. | 230619 |
| OCAP | 0292116 |
| BIRTH | RS4628 |
| MEYLE | 116 020 0016 |
| MONROE | L29136 |
| SIDEM | 63734 |
| AYD | 91AU02248 |
| MEYLE | 116 020 0025 |
| BORG & BECK | BTR5159 |
| PEX | 12.02.322 |
| MGA | DR8786 |
| UNIPART | GSJ5165 |
| A.B.S. | 230681 |
| BLUE PRINT | ADV188707 |
| BLUE PRINT | ADV188701 |
| FAI | SS2424 |
| FAI | SS2426 |
| VEMA | 22841 |
| KEY PARTS | KTR5159 |
| SWAG | 32 92 6096 |
| VAICO | V10-0637 |
| TRISCAN | 8500 29134 |
| TRISCAN | 8500 29136 |
| TALOSA | 42-03665 |
| TALOSA | 42-03759 |
| OPTIMAL | G1-1231 |
| RTS | 91-90996-2 |
| VAICO | V10-7229 |
| KAGER | 43-0653 |
| RTS | 91-05991-2 |
| TEKNOROT | V-552 |
| AYD | 91SE02248 |
| AYD | 91SK02248 |
| AYD | 91VV02248 |
| TRW | JTE1052 |
| FIRST LINE | FTR5159 |
| LEMFÖRDER | 25325 02 |
| QUINTON HAZELL | QR5324S |
| FEBI BILSTEIN | 26096 |
| DELPHI | TA1914 |
| MOOG | VO-ES-1868 |
| RUVILLE | 925440 |
| LEMFÖRDER | 25325 |
| OCAP | 0294279 |
| LEMFÖRDER | 25327 |
| QUINTON HAZELL | QR5326S |
| LEMFÖRDER | 25327 01 |
| LEMFÖRDER | 35279 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 01 |
| LEMFÖRDER | 35281 02 |
| FLENNOR | FL0120-B |
| FRAP | 2468 |
| FRAP | 2619 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten