DENCKERMANN Inre styrled D180148
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | DENCKERMANN |
| Produktgrupp | Inre styrled |
| Position | framaxel |
| Längd styrled [mm] | 311 |
| Gängmått | MM16x1.5R |
| Gängmått 1 | MM16X1.5R |
| EAN | 5901225778529 |
62,62 kr
15.05.2026
Tillgänglighet 3
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 810 A |
| SEAT | 1K0 423 810 A |
| SKODA | 1K0 423 810 A |
| VW | 1K0 423 810 A |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| EGT | 301925EGT |
| DISA | AD-A117 |
| FEBI BILSTEIN | 26045 |
| RUVILLE | 925438 |
| LEMFÖRDER | 25329 |
| PEX | 12.06.237 |
| NK | 5034780 |
| MAPCO | 51723 |
| SIDEM | 63710 |
| OCAP | 0604280 |
| SASIC | 9006873 |
| MEYLE | 116 031 0000 |
| BORG & BECK | BTR5161 |
| AUTOMEGA | 3042308101K0A |
| AUTOMEGA | 3042308111K0E |
| SWAG | 32 92 6045 |
| OPTIMAL | G2-1017 |
| BORG & BECK | BTR5161K |
| JP GROUP | 1144401600 |
| KAMOKA | 9963710 |
| JP GROUP | 1144401609 |
| JP GROUP | 1144600970 |
| JP GROUP | 1144600980 |
| SWAG | 30 93 2627 |
| SWAG | 30 93 2628 |
| DITAS | A2-4504 |
| VAICO | V10-7232 |
| RTS | 92-05992 |
| MAXGEAR | 69-0185 |
| VPM | VPM1K0423810A |
| LEMFÖRDER | 25329 02 |
| QUINTON HAZELL | QR5323S |
| TRW | JAR939 |
| DELPHI | TA1905 |
| MOOG | VO-AX-1867 |
| TRISCAN | 8500 29215 |
| FIRST LINE | FTR5161 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten