KAMOKA Parallellstagsled 9963730
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | KAMOKA |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Position | framaxel vänster |
| Konisk stigning | 1/5 |
| Längd [mm] | 93 |
| Gängmått | FM16X1.5R |
| Konmått [mm] | 13.2 |
| Serie | KAMOKA |
| EAN | 5908242643434 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0 423 811 A |
| SEAT | 1K0 423 811 A |
| VW | 1K0 423 811 A |
| AUDI | 1K0 423 811 B |
| SEAT | 1K0 423 811 B |
| VW | 1K0 423 811 B |
| AUDI | 1K0 423 811 C |
| SEAT | 1K0 423 811 C |
| VW | 1K0 423 811 C |
| SKODA | 1K0 423 811 D |
| VW | 1K0 423 811 D |
| VW | 1K0 423 811 E |
| AUDI | 1K0 423 811 E |
| SEAT | 1K0 423 811 E |
| AUDI | 1K0 423 811 F |
| VW | 1K0 423 811 F |
| SEAT | 1K0 423 811 F |
| VW | 1K0 423 811 G |
| AUDI | 1K0 423 811 G |
| SEAT | 1K0 423 811 G |
| SKODA | 1K0 423 811 G |
| SKODA | 1K0 423 811 H |
| VW | 1K0 423 811 H |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| AUTOMEGA | 1100783 |
| MOTOTECHNIKA | 21-PKW-08 |
| EGT | 301897EGT |
| EGT | 301923EGT |
| SOMORA | 351085L |
| SIDEM | 63730 |
| TRW | JTE1054 |
| OCAP | 0292116 |
| FEBI BILSTEIN | 28215 |
| MEYLE | 116 020 0016 |
| PEX | 12.02.322 |
| SWAG | 32 92 6096 |
| BUGIAD | BSP20679 |
| VAICO | V10-0637 |
| TRISCAN | 8500 29136 |
| EUROBRAKE | 59065034781 |
| OCAP | 292116 |
| OPTIMAL | G1-1231 |
| MAXGEAR | 69-0186 |
| FIRST LINE | FTR5159 |
| SWAG | 30 92 8215 |
| FEBI BILSTEIN | 26096 |
| DELPHI | TA1914 |
| MOOG | VO-ES-1868 |
| RUVILLE | 925440 |
| LEMFÖRDER | 25325 |
| QUINTON HAZELL | QR5326S |
| LEMFÖRDER | 25327 01 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten