FEBI BILSTEIN Varningssensor, bromsbeläggslitage 28139
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | FEBI BILSTEIN |
| Produktgrupp | Varningssensor, bromsbeläggslitage |
| Längd [mm] | 96 |
| Bromstyp | Skivor |
| EAN | 4027816281399 |
26,33 kr
15.05.2026
Tillgänglighet 1
OEM-nummer
OEM-nummer
| VW | 2E0 906 206 G |
| MERCEDES-BENZ | 639 540 14 17 |
| MERCEDES-BENZ | 639 540 15 17 |
| CHRYSLER | 68013762AA |
| DODGE | 68013762AA |
| MERCEDES-BENZ | A639 540 14 17 |
| MERCEDES-BENZ | A639 540 15 17 |
| FREIGHTLINER | 639 540 14 17 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| AUTOMEGA | 1200408 |
| EGT | 691163EGT |
| ATE | 620418 |
| MAGNETI MARELLI | 363700168074 |
| MINTEX | MWI0229 |
| FERODO | FWI311 |
| BARUM | BAV1048 |
| GIRLING | 6325304 |
| WOKING | 001043 |
| MGA | TU164 |
| BOSCH | 1 987 473 036 |
| BREMBO | A 00 291 |
| FTE | BZ1135W |
| GALFER | B1.G190-0093.2 |
| QUINTON HAZELL | BWI1083 |
| HELLA PAGID | 8DK 355 250-761 |
| PAGID | P8074 |
| MGA | 1153 |
| CHAMPION | WWI311 |
| JURID | 581437 |
| LPR | KS0070 |
| WAGNER | WWI311 |
| A.B.S. | 39625 |
| DT Spare Parts | 4.65089 |
| MAPCO | 56808 |
| REMSA | 001043 |
| ROADHOUSE | 001043 |
| TRW | GIC253 |
| DENCKERMANN | B170001 |
| HELLA | 8DK 355 250-761 |
| MAGNETI MARELLI | 359003100680 |
| MAGNETI MARELLI | 363700400291 |
| SWAG | 10 92 8139 |
| BUGIAD | BW70112 |
| BIRTH | 51218 |
| RAICAM | 12079432 |
| HOFFER | H212061 |
| VEMA | 117489 |
| VEMA | 4444878 |
| KAMOKA | 105011 |
| DENCKERMANN | B160219 |
| Metalcaucho | 02106 |
| STC | T402106 |
| OSSCA | 20100 |
| CASALS | 50045 |
| MAXGEAR | 23-0003 |
| ELTA AUTOMOTIVE | EA5020 |
| TOPRAN | 112 103 |
| BREMSI | WI0625 |
| SASIC | 6216060 |
| METZGER AUTOTEILE | WK 17-106 |
| VAN HECK | H 8835 |
| VEMO | V30-72-0878 |
| MEAT & DORIA | 212061 |
| FREMAX | FWI-5066 |
| KAGER | 35-3065 |
| E.T.F. | 17-6835 |
| VILLAR | V 00 291 |
| AUTOMEGA | 120040810 |
| MAXGEAR | 20-0125 |
| CAUTEX | 462430 |
| QUATTRO FRENI | QF61F00228 |
| BSG | BSG 60-201-003 |
| BSG | BSG 90-200-004 |
| PATRON | PE17038 |
| ASAM | 33035 |
| STELLOX | 85-51518-SX |
| 3RG | 94509 |
| QH Talbros | BWI1082 |
| FARE SA | 9759 |
| ZEKKERT | BS-8018 |
| BBR Automotive | 001-10-08341 |
| TOMEX Brakes | TX 30-66 |
| SIGMAUTO | WI0625 |
| PE Automotive | 016.399-00A |
| ST-TEMPLIN | 03.130.8701.210 |
| OJD (QUICK BRAKE) | WS 0229 A |
| OPTIMAL | WKT-50581K |
| WE PARTS | 412130122 |
| OPEN PARTS | AK3120.00 |
| ATE | 24.8190-0418.2 |
| CASALS | 50241 |
| COMLINE | WL037 |
| CASALS | 50185 |
| CASALS | 50188 |
| BORG & BECK | BWL3069 |
| NK | 280114 |
| MGA | TU146 |
| APEC braking | WIR5178 |
| JURATEK | JCW143 |
| ICER | 610370 E C |
| MGA | 1076 |
| fri.tech. | SU.164 |
| TRUSTING | SU.164 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 02.42.094 |
| RYME | 10186F |
| CASALS | 50242 |
| CASALS | 50253 |
| RYME | 10187F |
| RYME | 10213F |
| RYME | 10216F |
| QUINTON HAZELL | BWI1082 |
| BIRTH | 51175 |
| SASIC | 6236008 |
| KAWE | WS0229A |
| MOTAQUIP | VWS35 |
| BSF | 09031 |
| CASALS | 50181 |
| CSV electronic parts | CSG1095 |
| TRISCAN | 8115 10010 |
| JP GROUP | 1197300500 |
| ASAM | 71738 |
| METELLI | SU.164 |
| SCT Germany | SPS 076 |
| CIFAM | SU.164 |
| MAXGEAR | 20-0123 |
| STELLOX | 00-10070-SX |
| BREMTEC | BTS74 |
| R BRAKE | 610370RB |
| APEC braking | BWR5039 |
| VEMA | VE51175 |
| WXQP | 130174 |
| WXQP | 130175 |
| RIDEX | 407W0017 |
| VEMA | VE51218 |
| FI.BA | FES19 |
| AP-XENERGY | X7040101 |
| OJD (QUICK BRAKE) | WS 0428 A |
| deevo | BW10940 |
| WXQP | 130093 |
| WXQP | 130095 |
| BEGEL Germany | BG42282 |
| MAPCO | 47918 |
| TEXTAR | 98033800 |
| TEXTAR | 98033810 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 70608223 |
| DELPHI | LZ0185 |
| MEYLE | 014 527 0000 |
| QUICK BRAKE | WS 0229 B |
| BORG & BECK | BWL3201 |
| QUICK BRAKE | WS 0428 A |
| TRUCKFRENOS | TFEKWL.143 |
| TRUCKFRENOS | TFEKWL.152 |
| EBS | EKWL.143 |
| DT Spare Parts | 4.65089 |
| QUICK BRAKE | WS 0229 A |
| Stark | SKWW-0190016 |
| MGA | 852 |
| MGA | 851 |
| MGA | 748 |
| MGA | 754 |
| MGA | 825 |
| MGA | 820 |
| MGA | 984 |
| JURID | FWI311 |
| DELPHI | LZ0330 |
| APEC braking | WIR5178 |
| KAWE | WS0453A |
| BENDIX Braking | BBI1019 |
| NAPA | NWL5178 |
| METZGER AUTOTEILE | 1190085 |
| APEC braking | BWR5039 |
| KAWE | WS0428A |
| CHAMPION | FWI311 |
| Stark | SKBK-1090374 |
| RYME | 10187F |
| RYME | 10213F |
| RYME | 10216F |
| TRISCAN | 8115 23023 |
| TRISCAN | 8115 29040 |
| National | FK6040WL |
| SAMKO | KS0070 |
| RAICAM | KS0432 |
| BSG | BSG 90-201-010 |
| LYNXauto | BW-1031 |
| ABAKUS | 120-10-024 |
| FAST | FT32481 |
| TRICLO | 882044 |
| MI.R.A. | 29/2085 |
| C.E.I | 583.068 |
| 4U Autoparts | 12361MR |
| AUTO-SPEED PARTS | 290BK12016 |
| QUICK BRAKE | WS 0453 A |
| QUICK BRAKE | WS 0453 B |
| PREXAparts | P303021 |
| PREXAparts | P303032 |
| NTY | HCZ-ME-000 |
| MEC-DIESEL | 570213 |
| FREY | 780707601 |
| FREY | 780707901 |
| Storm | F9759 |
| MTR | 12176092 |
| hajus Autoteile | 6151040 |
| HART | 227 775 |
| HART | 519 034 |
| Aslyx | AS-200700 |
| BOGAP | C7118103 |
| GH | GH-413352 |
| SCT - MANNOL | SPS 076 |
| HOFFER | 212061 |
| Alfa e-Parts | AF10376 |
| Alfa e-Parts | AF12373 |
| AIC | 53233 |
| PLYOM | P462430 |
| MEHA AUTOMOTIVE | MH89173R |
| RIDEX | 407W0196 |
| JPN | 12H0005-JPN |
| FARE-MX | 9759 |
| DBA Australia | DBAWS1110 |
| ASAM | 71738 |
| ASAM | 33035 |
| STORM QUALITY PARTS | F9759 |
| FENOX | BPS119 |
| AUGER | 98893 |
| BSF | 09109 |
| SAMPA | 096.2761 |
| MATRIX PRO | MX02540022 |
| ABTEX | AWL143 |
| FTE | 9410098 |
| FENOX | BPS125 |
| BSF | 09122 |
| PEMEBLA | BNXBBI1019 |
| TRIALLI | PFS 1505 |
| BRAXIS | AF1013 |
| WXQP | 130515 |
| BAPMIC | BACB11-415013 |
| BAPMIC | BACB11-415052 |
| BAPMIC | BF0321110002 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT-44-020-1204 |
| Frankberg | 5481FB0005746 |
| BTAP | BVC707-011 |
| alp | ALP-000700 |
| FARE-CO | 9759 |
| FARE-RCH | 9759 |
| APEC | WIR5178 |
| APEC | BWR5039 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 71738 |
| Automotive RYME | 10187F |
| Automotive RYME | 10213F |
| ASAM AUTOMOTIVE | 33035 |
| ADR | 16091020 |
| DELPHI | LZ0401 |
| WXQP | 130325 |
| SAMKO-SA | KS0070 |
| LPR-SA | KS0070 |
| AP-SA | KS0070 |
| GAMA-SA | KS0070 |
| RAP BRAKES | R-G0013 |
| RIDEX | 407W0017P |
| PAGID | P8074N |
| CASCO | CSE73A79AS |
| CASCO | CSE73A79GS |
| SANDO | SSE73A79.0 |
| SANDO | SSE73A79.1 |
| REAL | 3647697ABN |
| REAL | 3647697AOE |
| FLAMAR | CEF090A37HQ |
| FLAMAR | CEF090A37VW |
| Burig | B070002 |
| JAPANPARTS | BPW-007 |
| ASHIKA | BPW-007 |
| JAPKO | BPW-007 |
| LPR-CN | KS0070 |
| vika | 69919001 |
| ASPART | 2WIN1096 |
| Bolk | BOL-C071023 |
| GOOM | BS-0044 |
| RecOficial | RECSSE73A79.0 |
| PAGID | T2783N59434N00 |
| PAGID | T4184N56010N00 |
| TEXTAR | 2279101143400 |
| TRW | GIC253CN |
| FAI AutoParts | FPWL106 |
| FAI AutoParts | FPWL136 |
| MDR | GOMBS0008 |
| TiBAO | TW14C0095 |
| Autostar Germany | 5214565 |
| Autostar Germany | 5214566 |
| TATSUMI | TCE1001 |
| E.T.F. | EWC506 |
| A.S.P. QualityTested | BPW-007 |
| FAI AutoParts | FWL106 |
| FAI AutoParts | FWL136 |
| Borsehung | B13237 |
| MI.R.A. | 29/2058 |
| UNIQA PARTS | UNQ-01301050 |
| RecOficial | REC610370 E C |
| YOUPARTS | Z02266 |
| MJA | MB460040 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten