BREMBO Varningssensor, bromsbeläggslitage A 00 283
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | BREMBO |
| Produktgrupp | Varningssensor, bromsbeläggslitage |
| Längd [mm] | 320 |
| Antal slitvarnare [per axel] | 2 |
| Serie | PRIME LINE |
| Bromstyp | Skivor |
| EAN | 8020584066157 |
31,87 kr
21.04.2026
Tillgänglighet 17
OEM-nummer
OEM-nummer
| MERCEDES-BENZ | 1635401417 |
| MERCEDES-BENZ | A1635401417 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| TEXTAR | 98026200 |
| TEXTAR | 98026210 |
| JURID | 581360 |
| BENDIX | 581360 |
| MAGNETI MARELLI | 363700168039 |
| MAGNETI MARELLI | P8039MM |
| MINTEX | MWI0210 |
| AUGROS | 55669725 |
| FEBI BILSTEIN | 22402 |
| TRW | GIC245 |
| FERODO | FWI326 |
| PEX | WK337 |
| DELPHI | LZ0231 |
| NK | 280098 |
| MGA | TU126 |
| HELLA PAGID | 355250411 |
| GIRLING | 6324509 |
| WOKING | 001042 |
| PAGID | P8039 |
| BOSCH | 1 987 474 964 |
| CHAMPION | WWI326 |
| LPR | KS0148 |
| WAGNER | WWI326 |
| HELLA PAGID | 8DK 355 250-411 |
| GALFER | B1.G190-0044.2 |
| ROADHOUSE | 001042 |
| A.B.S. | 39596 |
| FTE | BZ1083W |
| MAPCO | 56805 |
| REMSA | 001042 |
| TRUSTING | SU.162 |
| MAGNETI MARELLI | 359003101390 |
| MAGNETI MARELLI | 359003101660 |
| MAGNETI MARELLI | 363700400283 |
| QUINTON HAZELL | BWI1008 |
| SWAG | 10 92 2402 |
| MEYLE | 014 054 0024 |
| REMSA | 1042 |
| ROADHOUSE | 1042 |
| BUGIAD | BW70091 |
| VEMO | V30-72-0596 |
| LPR | KS0179 |
| BIRTH | 50793 |
| KAWE | WS0210A |
| HOFFER | H212072 |
| MOTAQUIP | VWS15 |
| VEMA | 117494 |
| KAMOKA | 105067 |
| STC | T402095 |
| OSSCA | 06469 |
| TRICLO | 881940 |
| HELLA | 8DK 355 250-411 |
| FTE | BZ1083W-SET |
| TRISCAN | 8115 23014 |
| TOPRAN | 401 458 |
| METZGER AUTOTEILE | WK 17-082 |
| METELLI | SU.162 |
| OPTIMAL | WKT-50337K |
| CIFAM | SU.162 |
| VILLAR | V 00 283 |
| BSG | BSG 60-201-011 |
| STELLOX | 00-10073-SX |
| FREMAX | WI-5097 |
| Metalcaucho | 02095 |
| RYME | 1076F |
| CASALS | 50003 |
| MGA | 642 |
| RYME | 1017F |
| RYME | 10104F |
| RYME | 10105F |
| RYME | 10106F |
| QUICK BRAKE | WS 0210 A |
| MGA | 568 |
| BENDIX Braking | BBI1086 |
| RYME | 1017F |
| RYME | 10104F |
| RYME | 10105F |
| RYME | 10106F |
| RYME | 1076F |
| Automotive RYME | 1076F |
| Automotive RYME | 10104F |
| Automotive RYME | 10105F |
| Automotive RYME | 10106F |
| Automotive RYME | 1017F |
| HELLA | 355250411 |
| PAGID | P8039N |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten