TEXTAR Varningssensor, bromsbeläggslitage 98026200
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | TEXTAR |
| Produktgrupp | Varningssensor, bromsbeläggslitage |
| Förpackningslängd [cm] | 20 |
| Förpackningsbredd [cm] | 12 |
| Förpackningshöjd [cm] | 1 |
| Längd [mm] | 310 |
| Vikt [kg] | 0.014 |
| Bromstyp | Skivor |
| EAN | 4019722243929 |
59,82 kr
21.04.2026
Tillgänglighet 1
43,89 kr
23.04.2026
Tillgänglighet 3
Lång leveranstid
OEM-nummer
OEM-nummer
| MERCEDES-BENZ | 1635401417 |
| MERCEDES-BENZ | A1635401417 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| TEXTAR | 98026210 |
| JURID | 581360 |
| BENDIX | 581360 |
| MAGNETI MARELLI | 363700168039 |
| MAGNETI MARELLI | P8039MM |
| MINTEX | MWI0210 |
| AUGROS | 55669725 |
| FEBI BILSTEIN | 22402 |
| TRW | GIC245 |
| FERODO | FWI326 |
| PEX | WK337 |
| DELPHI | LZ0231 |
| NK | 280098 |
| MGA | TU126 |
| HELLA PAGID | 355250411 |
| GIRLING | 6324509 |
| WOKING | 001042 |
| PAGID | P8039 |
| BOSCH | 1 987 474 964 |
| BREMBO | A 00 283 |
| LPR | KS0148 |
| HELLA PAGID | 8DK 355 250-411 |
| GALFER | B1.G190-0044.2 |
| ROADHOUSE | 001042 |
| A.B.S. | 39596 |
| REMSA | 001042 |
| fri.tech. | SU.162 |
| QUINTON HAZELL | BWI1008 |
| SWAG | 10 92 2402 |
| MEYLE | 014 054 0024 |
| LPR | KS0179 |
| KAWE | WS0210A |
| HELLA | 8DK 355 250-411 |
| FTE | BZ1083W-SET |
| OPTIMAL | WKT-50337K |
| RIDEX | 407W0088 |
| QUICK BRAKE | WS 0210 A |
| JURID | FWI326 |
| METZGER AUTOTEILE | 1190082 |
| BENDIX Braking | BBI1086 |
| WILLTEC | 02003S36 |
| DBA Australia | DBAWS1094 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT-44-020-1301 |
| HELLA | 355250411 |
| PAGID | P8039N |
| TRW | GIC245CN |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten