OES PARTS Hjulbult GB-80-0010
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | OES PARTS |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Ny del | |
| Skruvlängd under huvud ]mm] | 27 |
| Längd [mm] | 48 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Ytterdiameter [mm] | 23 |
| Kvalitet/Klass | 8.8 |
| Antal | 1 |
| Gänglängd [mm] | 27 |
| för OE-nummer | 8D0 601 139 D |
| Nettovikt [kg] | 0.07 |
| Bruttovikt [kg] | 0.07 |
| Yttergängmått | M14 x 1,5 |
| Kvalitet | New GOTTEN-BERG |
| Skyddsätt (IP-kod) | Zinc-coated |
| Serie | |
| EAN | 5902276148484 |
6,48 kr
22.04.2026
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 431 601 139 A |
| SEAT | 431 601 139 A |
| SKODA | 431 601 139 A |
| VW | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| SEAT | 443 601 139 A |
| SKODA | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| SEAT | 443 601 139 C |
| SKODA | 443 601 139 C |
| VW | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| SEAT | 8D0 601 139 A |
| SKODA | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SKODA | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
| FORD | 2 625 337 |
| BENTLEY | 8D0 601 139 D |
| BENTLEY | WHT 001 812 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 9801 |
| FORD MOTOR COMPANY | VWN3CA-1A196-AA |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten