MOTAQUIP Parallellstagsled VTR1214
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | MOTAQUIP |
| Produktgrupp | Parallellstagsled |
| Gängmått | F RHT M16x1.5 |
| Gängtyp |
med yttergänga
med högergänga |
| Gängmått 2 | M12x1.5 |
| Bredd [mm] | 50 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 1K0423811C |
| SKODA | 1K0423811C |
| VW | 1K0423811C |
| AUDI | 1K0423811D |
| SKODA | 1K0423811D |
| VW | 1K0423811D |
| AUDI | 1K0423811G |
| SKODA | 1K0423811G |
| VW | 1K0423811G |
| AUDI | 1K0423811H |
| SKODA | 1K0423811H |
| VW | 1K0423811H |
| AUDI | 1K0423811K |
| SEAT | 1K0423811K |
| SKODA | 1K0423811K |
| VW | 1K0423811K |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| SIDEM | 63730 |
| TRW | JTE1054 |
| MAPCO | 51826 |
| OCAP | 0292116 |
| FEBI BILSTEIN | 28215 |
| MEYLE | 116 020 0025 |
| BORG & BECK | BTR5159 |
| COMLINE | CTR1043 |
| BLUE PRINT | ADV188701 |
| FAI | SS2426 |
| CTE | CTE20001L |
| TRISCAN | 8500 29136 |
| TALOSA | 42-03759 |
| RTS | 91-90996-2 |
| SKF | VKDY 311016 |
| MEYLE | MTE0121 |
| SERCK-MARSTON | 31.TR.927 |
| FIRST LINE | FTR5159 |
| EXCEL | ERE5324 |
| LEMFÖRDER | 25327 |
| QUINTON HAZELL | QR5326S |
| LEMFÖRDER | 35281 02 |
| FRAP | 2468 |
| EUROREPAR | 1610971880 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten