BOGAP Hjulbult A3336105
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | BOGAP |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Längd [mm] | 51 |
| Bredd [mm] | 23 |
| Höjd [mm] | 23 |
| Vikt [kg] | 0.07 |
| Yta | galvaniserad |
| Gängmått | M14*1.5*48 |
| Serie | BOGAP Premium |
| EAN | 4255659966481 |
11,21 kr
21.04.2026
Tillgänglighet 1
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| SEAT | 8D0 601 139 A |
| SKODA | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SKODA | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
| BENTLEY | 8D0 601 139 D |
| BENTLEY | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT001812A |
Passar modeller
Branschnummer
Branschnummer
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten