RESTAGRAF Hjulbult 221535
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | RESTAGRAF |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Längd [mm] | 25.5 |
| Gängmått | M14 x 1,50 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Längd 2 [mm] | 31 |
| Huvudhöjd [mm] | 16 |
| Nätlängd [mm] | 25.5 |
| EAN | 3170400024436 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| VW | 431 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 C |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
Passar modeller
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten