METZGER AUTOTEILE Hjulbult 6320002
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | METZGER AUTOTEILE |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| erforderligt antal | 1 |
| Gängmått | M14 x 1,5 |
| Nyckelvidd | 17 mm |
| Kvalitet/Klass | 8.8 |
| Hjulbefästning | kulbunt A/G |
| Antal fälghål | 5 |
| Gänglängd [mm] | 27 |
| Serie | OE-part GREENPARTS |
| Färg | silver |
| Alternativ reparationssats | 6320001 |
| EAN | 4062101237392 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| VAG | 431601139A |
| VAG | 443601139A |
| VAG | 8D0601139A |
| VAG | 8D0 601 139 D |
| VAG | WHT001812 |
| VAG | WHT002437 |
| VAG | 443 601 139 C |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 09801 |
| FEBI BILSTEIN | 08518 |
| ACEMARK | 341334 |
| Metalcaucho | 4248 |
| VAICO | V10-3211 |
| JP GROUP | 1160400500 |
| TOPRAN | 111 477 |
| AUTOMEGA | 110100310 |
| VEMA | 3226 |
| 3RG | 83038 |
| STC | T404248 |
| FARE SA | 2639 |
| TRICLO | 334352 |
| vika | 56010045901 |
| vika | 56010046001 |
| BECA CABLES | 2032T |
| BECA CABLES | 92032 |
| FEBI BILSTEIN | 46632 |
| SWAG | 99 90 9801 |
| CAUTEX | 460927 |
| EIBACH | S1-6-14-50-27-17 |
| AKRON-MALÒ | 119007 |
| WXQP | 361267 |
| WXQP | 361265 |
| MASUMA | MLS-230 |
| BSG | BSG 90-230-013 |
| ZEKKERT | BE-4030 |
| GOOM | BOL-0004 |
| AIC | 52727 |
| QUINTON HAZELL | QWN102 |
| VAICO | V10-3211-16 |
| VAICO | V10-3211-20 |
| MAXGEAR | 49-0786 |
| FEBEST | 2385B-002 |
| OSSCA | 00998 |
| BECA CABLES | 95014 |
| hajus Autoteile | 6011040 |
| Aslyx | AS-201844 |
| PLYOM | P460927 |
| SWAG | 33 10 2003 |
| Stark | SKWBT-3820060 |
| Stark | SKWBT-3820061 |
| Stark | SKWBT-3820064 |
| RIDEX | 2070W0065 |
| OPTIMAL | OP-UWB10001-1 |
| OPTIMAL | OP-UWB10001-20 |
| ET ENGINETEAM | BS0051 |
| ET ENGINETEAM | BS0051VR1 |
| ET ENGINETEAM | BS0051VR2 |
| STORM QUALITY PARTS | F2639 |
| BAPMIC | BACB13-U24004 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT-42-052-1000 |
| YTT | Y11314 |
| RecOficial | 2032T |
| RecOficial | 92032 |
| RecOficial | 95014 |
| Frankberg | 5481FB0023392 |
| Frankberg | 5481FB0023393 |
| Frankberg | 5481FB0023394 |
| BTAP | BVC315-001 |
| WTI Automotive | O834444 |
| alp | ALP-001843 |
| WTI Automotive | O512629 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 99448 |
| RIDEX | 2070W0005 |
| RIDEX | 2070W0061 |
| RIDEX | 2070W0062 |
| SCC Fahrzeugtechnik | M1415KU27J |
| SCC Fahrzeugtechnik | M1415KU27Q |
| SCC Fahrzeugtechnik | M1415KU27S |
| EQUAL QUALITY | GOM411844 |
| FAST | FT00180 |
| RESTAGRAF | 221535 |
| BOGAP | A3336105 |
| ASPART | 1WPI1063 |
| OSSCA | 60042 |
| PROFIT | 23071601 |
| MDR | GOMBOL0004 |
| TiBAO | TW01C0020 |
| TiBAO | ZW01C0023 |
| FAST | FT10671 |
| Dr.Motor Automotive | DRM03400 |
| Professional Parts | 61421139 |
| OES PARTS | ES800010 |
| OES PARTS | GB800010 |
| RRT | RQT480405 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten