SCC Fahrzeugtechnik Hjulbult M1415KU27Q
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | SCC Fahrzeugtechnik |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Skruvlängd under huvud ]mm] | 27 |
| Vikt [kg] | 0.066 |
| Radie [mm] | 13 |
| Gängmått | M14 x 1,5 |
| Material | stål |
| Nyckelvidd | 17 |
| Ytterdiameter [mm] | 22 |
| Skruvhuvud/mutterprofil | yttersexkant |
| Kvalitet/Klass | 10.9 |
| Fälgar |
för stålfälgar
för lättmetallfälgar |
| Hjulbefästning | kulbunt A/G |
| Färg | Svart |
| Bulthuvudshöjd [mm] | 19 |
| EAN | 4250513425159 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 431 601 139 A |
| SEAT | 431 601 139 A |
| SKODA | 431 601 139 A |
| VW | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| SEAT | 443 601 139 A |
| SKODA | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| SEAT | 443 601 139 C |
| SKODA | 443 601 139 C |
| VW | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| SEAT | 8D0 601 139 A |
| SKODA | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SKODA | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
| FORD | 2 625 337 |
| BENTLEY | 8D0 601 139 D |
| BENTLEY | WHT 001 812 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 09801 |
| FORD MOTOR COMPANY | VWN3CA-1A196-AA |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten