SenCom Kabelreparationssats, elcentral 20361
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | SenCom |
| Produktgrupp | Kabelreparationssats, elcentral |
| Antal kablar | 2 |
| Kontaktbredd [mm] | 2.8 |
| Antal kontakter i bruk | 2 |
| Kabelarea [mm²] | 0.75 |
| Kontaktstift färg | svart |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| tillverkad i | Tyskland |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Kvalitet | MADE IN GERMANY |
| Antal stickkontakter | 2 |
| Serie | Connector 2-polig female inkl. 0,75mm² |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| SEAT | 1J0 973 722 A |
| SKODA | 1J0 973 722 A |
| AUDI | 1J0973722A |
| VW | 1J0973722A |
| AUDI | 2E0 959 375 AD |
| VW | 2E0 959 375 AD |
| VAG | 1J0 973 722 A |
| SKODA | 2E0959375AD |
| HYUNDAI | 99999000330AS |
| KIA | 99999000330AS |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| SWAG | 30 93 7918 |
| FEBI BILSTEIN | 37918 |
| WILMINK GROUP | WG1925790 |
| VDO/CONTINENTAL | X11-246-003-014 |
| FEBI BILSTEIN | 171901 |
| SenCom | 20349 |
| METZGER AUTOTEILE | 2324118 |
| METZGER AUTOTEILE | 2324156 |
| ABAKUS | 120-00-109 |
| ABAKUS | 120-00-110 |
| Dr.Motor Automotive | DRM21C11 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277431 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277443 |
| SenCom | CS-20538 |
Branschnummer
Analoga produkter
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten