ET ENGINETEAM Hjulbult BS0051
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | ET ENGINETEAM |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Nyckelvidd | 17 |
| Skruvhuvud/mutterprofil | yttersexkant |
| Gängmått | M14x1,5 |
| EAN | 8592779046263 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| VW | 431 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 C |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| VW | WHT 001 812 |
| VW | WHT 002 437 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten