OPTIMAL Hjulbult OP-UWB10001-1
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | OPTIMAL |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Position |
Bakaxel
framaxel |
| Hårdhetsklass | 8.8 |
| Skruvlängd under huvud ]mm] | 27 |
| Material | stål |
| Nyckelvidd | 17 |
| Ytterdiameter [mm] | 23.5 |
| Skruvhuvud/mutterprofil | yttersexkant |
| Yta | förzinkad |
| Hjulbefästning | kulbunt A/G |
| Gänglängd [mm] | 23 |
| Total längd [mm] | 48 |
| Gängmått | M14x1,5 |
| EAN | 4058787343212 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| VAG | 431601139A |
| VAG | 443601139A |
| VAG | 8D0601139A |
| VAG | 8D0 601 139 D |
| VAG | WHT001812 |
| VAG | WHT002437 |
| VAG | 443 601 139 C |
| AUDI | 431 601 139 A |
| SEAT | 431 601 139 A |
| SKODA | 431 601 139 A |
| VW | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| SEAT | 443 601 139 A |
| SKODA | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| SEAT | 443 601 139 C |
| SKODA | 443 601 139 C |
| VW | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| SEAT | 8D0 601 139 A |
| SKODA | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SKODA | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
| FORD | 2 625 337 |
| BENTLEY | 8D0 601 139 D |
| BENTLEY | WHT 001 812 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 09801 |
| FEBI BILSTEIN | 08518 |
| VAICO | V10-3211 |
| FEBI BILSTEIN | 46632 |
| SWAG | 99 90 9801 |
| AIC | 52727 |
| QUINTON HAZELL | QWN102 |
| VAICO | V10-3211-16 |
| VAICO | V10-3211-20 |
| SWAG | 33 10 2003 |
| FORD MOTOR COMPANY | VWN3CA-1A196-AA |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten