Stark Hjulbult SKWBT-3820060
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | Stark |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Längd [mm] | 48 |
| Vikt [kg] | 1.4 |
| Gängmått | M 14 x 1,5 mm |
| Yttergänga [mm] | M14x1,5 |
| Nyckelvidd | 17 |
| Ytterdiameter [mm] | 48 |
| Skruvhuvud/mutterprofil | yttersexkant |
| Hjulbefästning | kulbunt A/G |
| Gänglängd [mm] | 27 |
| EAN | 4066016806155 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
| SEAT | 431601139A kit |
| SEAT | 8D0601139D kit |
| SKODA | 431601139A kit |
| SKODA | 443601139A kit |
| SKODA | 443601139C kit |
| SKODA | 8D0601139D kit |
| SKODA | WHT001812 kit |
| VW | WHT001812 kit |
| SEAT | 443601139A kit2 |
| SEAT | 443601139C kit2 |
| SEAT | 8D0601139A kit2 |
| SEAT | WHT001812 kit2 |
| SEAT | WHT002437 kit2 |
| SKODA | 8D0601139A kit2 |
| SKODA | WHT002437 kit2 |
| VW | 431601139A kit2 |
| VW | 443601139A kit2 |
| VW | 443601139C kit2 |
| VW | 8D0601139A kit2 |
| VW | WHT002437 kit2 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| VAICO | V10-3211-20 |
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten