FEBI BILSTEIN Stickkontakt 171901
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | FEBI BILSTEIN |
| Produktgrupp | Stickkontakt |
| Tvärsnitt [mm²] | 0.75 |
| Kabellängd [mm] | 250 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med pressinfästning |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | med kontakt |
| Antal anslutningar | 2 |
| EAN | 4054224719015 |
92,91 kr
15.05.2026
Tillgänglighet 1
64,26 kr
18.05.2026
OEM-nummer
OEM-nummer
| VW | 1J0973722A |
| VW | 1J0 973 722 A S1 |
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| VEMO | V10-08-0208 |
| MAPCO | 90813 |
| CSV electronic parts | CBL5183 |
| WXQP | 250271 |
| WILMINK GROUP | WG1925790 |
| RIDEX | 795W0002 |
| VDO/CONTINENTAL | X11-246-003-014 |
| Stark | SKWPH-4290001 |
| DAKAtec | 40039W |
| METZGER AUTOTEILE | 2324118 |
| METZGER AUTOTEILE | 2324156 |
| ABAKUS | 120-00-109 |
| ABAKUS | 120-00-110 |
| MEAT & DORIA | 81335 |
| HOFFER | 81335 |
| RecOficial | CBL5183 |
| VEMO | V10-83-0101 |
| Dr.Motor Automotive | DRM21C11 |
| hajus Autoteile | 9591014 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277431 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277443 |
| ESEN SKV | 53SKV133 |
| MAGNETI MARELLI | 806000000029 |
| RIDEX | 794W0054 |
| LIZARTE | DRM21C11 |
| 3RG | 30733 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT450622321 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT450625368 |
| Sollo | 02U90410 |
| RecOficial | RECCBL5183 |
Analoga produkter
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten