METZGER AUTOTEILE Kabelreparationssats, elcentral 2324156
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | METZGER AUTOTEILE |
| Produktgrupp | Kabelreparationssats, elcentral |
| Antal kablar | 2 |
| Material ledningsisolering | Silikon |
| Kabelarea från [mm²] | 2.5 |
| Kabelarea till [mm²] | 2.5 |
| Material | CuSn (koppar-tenn) |
| Kabellängd [mm] | 150 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | med krymp-skarvkontakt |
| Kontaktutförande | Hona |
| Serie | GREENPARTS |
| för OE-nummer | 1J0973722A |
| Antal stickkontakter | 2 |
| EAN | 4062101143563 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| SEAT | 1J0 973 722 A |
| SKODA | 1J0 973 722 A |
| AUDI | 1J0973722A |
| VW | 1J0973722A |
| MAN | 65254350060 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 26274 |
| VEMO | V10-08-0208 |
| FEBI BILSTEIN | 37917 |
| SWAG | 30 93 7917 |
| SWAG | 32 92 6274 |
| SWAG | 30 93 7918 |
| MAPCO | 90813 |
| QUATTRO FRENI | QF00N00016 |
| CSV electronic parts | CBL5183 |
| FEBI BILSTEIN | 37918 |
| BLUE PRINT | ADB110301 |
| WILMINK GROUP | WG1925790 |
| RIDEX | 795W0002 |
| VDO/CONTINENTAL | X11-246-003-014 |
| FEBI BILSTEIN | 171901 |
| SenCom | 20361 |
| SenCom | 20349 |
| Stark | SKWPH-4290001 |
| DAKAtec | 40039W |
| ABAKUS | 120-00-109 |
| ABAKUS | 120-00-110 |
| MEAT & DORIA | 81335 |
| RecOficial | CBL5183 |
| VEMO | V10-83-0101 |
| Dr.Motor Automotive | DRM21C11 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277431 |
| HERTH+BUSS ELPARTS | 51277443 |
| ESEN SKV | 53SKV133 |
| SenCom | CS-20538 |
| RIDEX | 794W0054 |
| LIZARTE | DRM21C11 |
| 3RG | 30733 |
| MEC-DIESEL | ABC7741275 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT450622321 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT450625368 |
| Sollo | 02U90410 |
Branschnummer
Analoga produkter
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten