BSG Hjulbult BSG 90-230-013
| Kvalitetsklass |
|
| Varumärke | BSG |
| Produktgrupp | Hjulbult |
| Position |
Bakaxel
framaxel |
| Längd [mm] | 48 |
| Yttergänga [mm] | M14 x 1,5 |
| Material | stål |
| Nyckelvidd | 17 |
| Skruvhuvud/mutterprofil | yttersexkant |
| Hjulbefästning | kulbunt A/G |
| Gänglängd [mm] | 27 |
| Vikt [kg] | 0 |
| Komponentnummer | BSG 90-230-013 |
| Färg | silver |
| EAN | 8719822148167 |
Produkten är för närvarande inte tillgänglig. För att se analoga produkter, klicka på knappen nedan.
Se analoga produkter
OEM-nummer
OEM-nummer
| AUDI | 431 601 139 A |
| SEAT | 431 601 139 A |
| SKODA | 431 601 139 A |
| VW | 431 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 A |
| SEAT | 443 601 139 A |
| SKODA | 443 601 139 A |
| VW | 443 601 139 A |
| AUDI | 443 601 139 C |
| SEAT | 443 601 139 C |
| SKODA | 443 601 139 C |
| VW | 443 601 139 C |
| AUDI | 8D0 601 139 A |
| SEAT | 8D0 601 139 A |
| SKODA | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 A |
| VW | 8D0 601 139 D |
| AUDI | 8D0 601 139 D |
| SEAT | 8D0 601 139 D |
| SKODA | 8D0 601 139 D |
| AUDI | WHT 001 812 |
| SEAT | WHT 001 812 |
| SKODA | WHT 001 812 |
| VW | WHT 001 812 |
| AUDI | WHT 002 437 |
| SEAT | WHT 002 437 |
| SKODA | WHT 002 437 |
| VW | WHT 002 437 |
| CUPRA | WHT 001 812 |
Passar modeller
Tillhörande produkter
Tillhörande produkter
| FEBI BILSTEIN | 09801 |
| FEBI BILSTEIN | 08518 |
| VAICO | V10-3211 |
| JP GROUP | 1160400500 |
| TOPRAN | 111 477 |
| AUTOMEGA | 110100310 |
| VEMA | 3226 |
| 3RG | 83038 |
| Metalcaucho | 04248 |
| STC | T404248 |
| FARE SA | 2639 |
| TRICLO | 334352 |
| vika | 56010045901 |
| vika | 56010046001 |
| BECA CABLES | 2032T |
| BECA CABLES | 92032 |
| FEBI BILSTEIN | 46632 |
| FEBI BILSTEIN | 9801 |
| SWAG | 99 90 9801 |
| CAUTEX | 460927 |
| OSSCA | 01276 |
| AKRON-MALÒ | 119007 |
| STELLOX | 79-01900-SX |
| BSG | 90-230-013 |
| BSG | BSG 90-230-013 |
Branschnummer
Branschnummer
Produkten är inte tillgänglig i den valda kvantiteten